Rio Grande Games Free Ride

1 249 

Rio Grande Games Free Ride  Rio Grande Games Rio Grande Games Free Ride 1249 Kč

Popis produktu

Koncem 19. století se v Evropě rozrostla síť železničních tratí, která umožnila lidem cestovat do velkých měst a navštívit krásné stavby ovlivněné secesí a historismem.

Ve hře Free Ride jste jedním z několika lidí, kteří mají na starosti stavbu železničních tratí, spojování měst v Evropě a přepravu cestujících do těchto měst. Na herním plánu je zobrazeno 45 měst propojených sítí potenciálních tratí a všechny postavené železniční tratě budou jednoho ze tří typů: tratě ve vašem vlastnictví, tratě ve vlastnictví spoluhráčů a tratě ve vlastnictví státu. Při cestování po železničních tratích neplatíte za jízdu po svých tratích a tratích ve vlastnictví státu nic. Chcete-li však cestovat po trati spoluhráče, musíte mu zaplatit 1 minci, čímž se jeho trať změní na státní. Od té chvíle je cestování po této trati pro všechny hráče zdarma. Vzhledem k tomu, že mince jsou omezené, měli byste pečlivě vyvažovat budování svých linek s převodem linek spoluhráčů na státní.

Kde chcete stavět? Na začátku hry si každý hráč navrhne část cestovní trasy. Na výběr je více cestovních tras a každá cestovní trasa se skládá ze tří karet. Při výběru trasy si jako výchozí a koncový bod vezmete buď první a druhou kartu, nebo druhou a třetí kartu (v tomto pořadí). Nevybranou kartu dané trasy vraťte do krabice.

Jakmile je třetí balíček prázdný, můžete buď odstoupit ze hry s nedokončenými trasami (a vrátit tyto karty do krabice), nebo pokračovat v tazích, dokud nedokončíte všechny své trasy, a v tu chvíli okamžitě získáte 1 minci a odstoupíte. V obou případech získáte v každém dalším tahu 1 minci (a neděláte nic jiného). Jakmile se všichni hráči stáhnou, sečtete své skóre a získáte 3 body za každou minci, 5 bodů za první kartu města a 2 body za každou další kartu města. (Každé ze 45 měst se objeví jednou v každém ze tří balíčků.) Kdo má nejvíce bodů, vyhrává.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 50-90 minut. Autor Friedemann Friese. EAN 655132006002. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 655132006002 Kategorie: , , ,

Související produkty