Rio Grande Games Watch

1 399 

Rio Grande Games Watch  Rio Grande Games Rio Grande Games Watch 1399 Kč

Popis produktu

Právě jste začali pracovat v sovětské továrně na hodinky, o které jste zjistili, že to bývala muniční továrna z dob druhé světové války. Byli jste tam vysláni, abyste vyráběli ozubená kola, která můžete prodat za peníze, ale také potřebujete tato kola k zamaskování beden s municí, které pašujete ven. Prohledejte složky v kanceláři předáka a odhalte důkazy o korupci vlády v době po Druhé světové válce. Využívej monitorovací infrastrukturu v kanceláři předáka, abys přistihl své spolupracovníky, jak se chovají špatně, a vymáhej z nich úplatky – ale buď opatrný, protože TEBE může sledovat někdo jiný!

Umělecky zakomponované tematické Hlídky mistrně prolínají téma s herními mechanismy: Při hraní cítíte, jak vám tikají hodiny, zatímco se snažíte před ostatními hráči skrýt své nekalé činy. Abyste uspěli, musíte zajistit, aby ozubená kolečka zapadla na své specifické místo v hodinovém strojku přesně tehdy a tam, kde potřebujete!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Abstraktní. Herní doba 45–60 minut. Autor Daniel Newman. EAN 655132006118. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 655132006118 Kategorie: , , ,

Související produkty