Seqoy (CREW) Batman – Návrat temného rytíře (Legendy DC)

639 

Seqoy (CREW) Batman – Návrat temného rytíře (Legendy DC)  Seqoy (CREW) Seqoy (CREW) Batman – Návrat temného rytíře (Legendy DC) 639 Kč

Popis produktu

NÁVRAT TEMNÉHO RYTÍŘE – JEDEN Z NEJLEPŠÍCH KOMIKSŮ VŠECH DOB! Návrat Temného rytíře je příběh z nedaleké budoucnosti, ve kterém starý a zahořklý Batman vyráží do své poslední bitvy. Je to temný a ponurý příběh, zasazený do temného a ponurého světa. Do světa, ve kterém mají zločinci větší práva než bojovníci proti nim. Do světa, který nenávidí všechno velké. A Batman pro tenhle svět příliš velký je… a to se neodpouští. Takže zatímco Batmanovi protivníci vystupují v televizních pořadech, proti Temnému rytíři jsou vysílány speciální jednotky, aby ho zlikvidovaly. Nakonec je vyslán i sám Superman. Millerova temná vize udělala z maskovaného superhrdiny opravdu temného rytíře. Tragického a monumentálního hrdinu, který jde za tím, čemu věří, i když musí jít proti všem a i když nemůže vyhrát. Miller vytvořil nového Batmana – temného, drsného a posedlého svým posláním… ve světě, který se až příliš podobá tomu našemu.

Další vlastnosti: Typ hry Komiks. EAN 9788074499944. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 3. Jazyk hry český. . . . . . . .

Katalogové číslo: 9788074499944 Kategorie: , , ,
Výrobce:Seqoy (CREW)

Související produkty