Seqoy (CREW) Black Jack: Chlapec, který zemřel dvakrát a další příběhy

719 

Seqoy (CREW) Black Jack: Chlapec, který zemřel dvakrát a další příběhy  Seqoy (CREW) Seqoy (CREW) Black Jack: Chlapec, který zemřel dvakrát a další příběhy 719 Kč

Popis produktu

Black Jack je nejlepší chirurg na světě, zvládne jakoukoliv operaci a necouvne ani před případem, nad kterým už ostatní lékaři zlomili hůl, ovšem jen tehdy, dostane-li královsky zaplaceno! Obdivovaný i nenáviděný génius se řídí pouze svými vlastními pravidly, a komu se to nelíbí, může doufat jen v jediné – že jeho služby nikdy nebude potřebovat… V této knize najdete devětadvacet samostatných příběhů z legendárního seriálu mistra japonského komiksu Osamua Tezuky, právem přezdívaného „Bůh mangy“, který je už i českému čtenáři známý díky dvoudílnému eposu Zpráva pro Adolfa. Tento nesmírně pracovitý autor, který nepřehlédnutelně přispěl k současné podobě japonského komiksu, za svůj život vytvořil stovky titulů všech možných žánrů – a série Black Jack mezi nimi patří k naprostým klenotům.

Další vlastnosti: Typ hry Komiks. EAN 9788076792760. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 3. Jazyk hry český. . . . . . . .

Katalogové číslo: 9788076792760 Kategorie: , , ,
Výrobce:Seqoy (CREW)

Související produkty