Shadowborne Games Oathsworn: Into the Deepwood

6 299 

Shadowborne Games Oathsworn: Into the Deepwood  Shadowborne Games Shadowborne Games Oathsworn: Into the Deepwood 6299 Kč

Popis produktu

Oathsworn je hra twisting tales pro 1-4 hráče, kde se hra soustředí na příběhové volby a bohaté miniaturní souboje. Hra se odehrává v Hlubokém lese, kde Svobodná společnost (Oathsworn) bojuje o přežití lidstva proti nepřirozeným hrůzám a samotnému Hlubokému lesu.
Při každém herním sezení se hráči účastní vícecestné herní knihy, kde se příběh rozvíjí až k nevyhnutelnému střetnutí. Střetnutí jsou vícefázové naskriptované souboje s bossy na desce střetnutí, kde hráči musí přelstít a přelstít nestvůry a nepřátele řízené umělou inteligencí. Jak se sezení rozvíjejí, skupina se dostává do hluboké odkazové kampaně, kde získává úrovně, kořist a nové spojence, kteří se k nim přidávají na jejich cestě.
Oathsworn se může pochlubit jedinečným bojovým systémem push your luck s vybuchujícími kostkami, kde se hráči musí vždy rozhodovat mezi silnějším úderem a potenciálním zmeškáním útoku. To ve spojení se systémem ve stylu eura zvaným “Battleflow” vytváří živé a poutavé herní sezení.

 

Návod a herní materiál je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Dobrodružná. Herní doba 30-90 minut. Autor Jamie Jolly. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: SKU00 Kategorie: , , ,

Související produkty