Spielworxx The Smoky Valley

1 869 

Spielworxx The Smoky Valley  Spielworxx Spielworxx The Smoky Valley 1869 Kč

Popis produktu

Smoky Valley je těžká hospodářská a průmyslová hra, která se odehrává kolem kanálu Lachine, který se nachází ve čtvrti Griffintown v kanadském Montrealu.

Ve hře The Smoky Valley jste investorem v 19. století a přispíváte k postavení Griffintownu jako klíčové průmyslové oblasti v Severní Americe tím, že budujete a modernizujete průmysl, vyrábíte a transformujete zboží a přepravujete zboží do zahraničí.

Kromě těchto činností pro blaho Griffintownu a vlastní bohatství budete muset také stimulovat rozvoj města, abyste podpořili hospodářské aktivity, poskytovali veřejné služby a zvýšili kvalitu života obyvatel. Pokud budou vaše akce občany dobře přijaty a vaše popularita poroste rychleji než u vašich protivníků, můžete se dokonce stát starostou města. Tato funkce vám nabídne možnost ovlivňovat rozvoj města ve prospěch svých zájmů – a samozřejmě i zájmů občanů!

Máte na to, aby se na vás vzpomínalo jako na největšího stavitele Dýmajícího údolí?

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.9. 9. Náročnost (1-5) 4.2. Autor Claude Sirois.

Katalogové číslo: 99453 Kategorie: , , ,
Výrobce:Spielworxx

Související produkty