Stonemaier Games Between Two Cities Essential Edition

1 299 

Stonemaier Games Between Two Cities Essential Edition  Stonemaier Games Stonemaier Games Between Two Cities Essential Edition 1299 Kč

Popis produktu

Mezi dvěma městy je 30minutová hra pro 1-7 hráčů, ve které je každá destička částí města. S hráčem po své levici pracujete na stavbě jednoho centra města a současně s hráčem po své pravici pracujete na stavbě druhého centra města. V každém tahu si vyberete dvě destičky z ruky, odkryjete je a poté se svými partnery pracujete na umístění jedné z vybraných destiček do každého z vašich dvou měst.

Na konci hry se každé město oboduje za svou architektonickou velkolepost. Vaše konečné skóre je nižší než skóre obou měst, která jste pomohli navrhnout, a hráč s nejvyšším konečným skóre vyhrává hru. Abyste vyhráli, musíte se o svou pozornost a oddanost podělit rovným dílem Mezi dvěma městy.

Základní edice kombinuje komponenty z původní hry a rozšíření Capitals do jednoho soudržného celku. Přestože má větší krabici než původní hra, jiné kresby na některých destičkách a místo hrací desky je k dispozici bodovací tabulka, neobsahuje žádné nové herní prvky (tj. pokud vlastníte hru Between Two Cities a rozšíření Capitals, máte již vše).

 

Recenze hry v angličtině:

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 25 minut. Autor Matthew O'Malley, Morten Monrad Pedersen, Ben Rosset. EAN 0850032180085. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 7. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 0850032180085 Kategorie: , , ,

Související produkty