Stonemaier Games Scythe: Základní hra

2 949 

Stonemaier Games Scythe: Základní hra  Stonemaier Games Stonemaier Games Scythe: Základní hra 2949 Kč

Popis produktu

Pokračování hry Scythe posílá hráče na nové dobrodružství na Sibiř, kde se poblíž řeky Tunguska zřítil obrovský meteorit a probudil dávnou zkázu. Expedice vedená doktorem Tarkovským se vydává do tajgy, aby se dozvěděla o meteoritu a jeho dopadu na zemi. Hrdinové z války, kteří touží po dobrodružství, si soukromě financují vlastní výpravy na Sibiř v naději, že najdou artefakty, překonají výzvy a nakonec dosáhnou slávy.
Expedice je kompetitivní, karetní, enginová průzkumná hra. Je navržena tak, aby vyvolávala podobné pocity jako hra Scythe, přestože její mechanismy jsou odlišné: Hrajte karty, abyste získali sílu, lstivost a jedinečné schopnosti dělníků; přesouvejte svého mecha na tajemná místa a získávejte karty nalezené mezi destičkami; používejte dělníky, předměty, meteority a úkoly k vylepšení svého mecha; a používejte sílu a lstivost k poražení korupce.

Edice Ironclad Expeditions obsahuje 5 velkých kovových mechů (namísto plastových miniatur) a silikonové základny (namísto plastových) a také samostatně číslovanou krabici s fóliovými nápisy. Všechny ostatní komponenty a herní prvky jsou naprosto stejné jako u standardní verze Expeditions.

Další vlastnosti: EAN 0850032180542. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. . . . . . . .

Katalogové číslo: 0850032180542 Kategorie: , , ,

Související produkty