Stonemaier Games Viticulture – Cooperative Expansion

949 

Stonemaier Games Viticulture – Cooperative Expansion  Stonemaier Games Stonemaier Games Viticulture – Cooperative Expansion 949 Kč

Popis produktu

Spolupracujte s členy své rozvětvené vinařské rodiny v různých asymetrických oblastech po celém světě ve hře Viticulture World: Vinařství: Kooperativní expanze: Snažte se dosáhnout celosvětového uznání. Vyvažte správu své individuální vinice společným úsilím svých spoluhráčů, abyste získali vliv v regionu.

Pomocí nové herní desky, destiček, žetonů a karet událostí v kombinaci s původními podložkami vinic a herními kartami máte šest let na to, abyste dosáhli dvou podmínek nutných pro vítězství ve vybraném regionu: (1) Každý hráč musí dosáhnout 25 vítězných bodů a (2) společný žeton vlivu musí dosáhnout konce dráhy vlivu. Spolupráce, cíle a asymetrie jsou v tomto rozšíření podobné jako ve hrách Spirit Island a Orleans: Invaze.

Pro hraní rozšíření Vinařský svět je nutná základní hra Vinařství. Ostatní rozšíření jsou s tímto rozšířením kompatibilní.

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor Mihir Shah, Francesco Testini. EAN 850032180108. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 850032180108 Kategorie: , , ,

Související produkty