Stronghold Games Dulce

1 075 

Stronghold Games Dulce  Stronghold Games Stronghold Games Dulce 1075 Kč

Popis produktu

Konkurence ve světě sladkostí je tvrdá. Musíte strategicky osázet pole kakaem, kávou, arašídy a vanilkou a pak tato zrna efektivně využít k výrobě těch nejlepších cukrovinek v okolí! Využití všech zdrojů je nezbytné k tomu, abyste porazili konkurenci.

Každý hráč má svůj vlastní balíček s fazolemi na jedné straně každé karty a továrnou na druhé straně, stejně jako své vlastní pole, na kterém může sázet. Každé kolo si jeden hráč vytáhne kartu a ostatní hledají ve svém balíčku stejnou kartu, a pak si každý současně vybere svou akci: buď zasadí, sklidí, nebo postaví novou továrnu. Sázením získáte nové suroviny kakaa, kávy, arašídů a vanilky a sklízení vám umožní tyto suroviny použít ve vašich továrnách.

Každá cukrovinka vyrobená ve vašich továrnách vám přinese jeden bod a na konci 20 kol vyhrává hráč s největším počtem bodů!

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, karetní. Herní doba 30 minut. Autor Julio E. Nazario. EAN 3558380038276. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 810017900329 Kategorie: , , ,

Související produkty