Studio H Oriflamme: Ablaze

369 

Studio H Oriflamme: Ablaze  Studio H Studio H Oriflamme: Ablaze 369 Kč

Popis produktu

Ve hře Oriflamme and Oriflamme Embrasement se hráči ocitnou uprostřed středověkého sporu o francouzskou královskou korunu. Král je mrtvý! Ať žije král! Jako hlavy vlivných rodů se hráči snaží dostat k moci pomocí lsti a zloby, moci a síly, ctnosti a neslavnosti. Jejich cíl: královský trůn!

V taktické karetní hře se střídají skryté karty. Taktickým odkrýváním a aktivací jejich efektů je hráči mohou překonat nebo odstranit z cesty, protože všichni hráči mají stejný cíl – nasbírat pro svůj rod co nejvíce bodů vlivu a tím vyhrát hru.

Ve hře Oriflamme Embrasement (druhý díl oceňované hry Oriflamme) hrozí, že zápalná válka přivede království k zemi. Nic však nezabrání vašemu rodu dobýt trůn tím, že do hry vložíte každý centimetr své pověstné touhy po moci a pomstě.

Oriflamme Embrasement nabízí 11 nových akčních karet, které lze kombinovat s Oriflamme nebo je používat samostatně.

Další vlastnosti: 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.4. 9. Náročnost (1-5) 2.3. Autor Adrien Hesling. Autor Axel Hesling.

Katalogové číslo: 99289 Kategorie: , , ,
Výrobce:Studio H

Související produkty