Super Meeple Tajuto

1 099 

Super Meeple Tajuto  Super Meeple Super Meeple Tajuto 1099 Kč

Popis produktu

R. 532 se v Japonsku objevuje budhismus a přidává se k tradičnímu šintoismu. Princ Shotoku, zcela okouzlen tímto novým náboženstvím, zadá budhistickým mnichům úkol, aby postavili vesnici s obří zahradou, v níž bude vztyčeno osm tajuto (pagod). Jakmile bude postavena čtvrtá pagoda, stane se ves poutním místem pro všechny budhisty z celého světa. Mnich, který dosáhne nejvyšší úrovně spirituality skrze meditaci a další duchovní disciplíny, bude odměněn, a princ mu udělí titul Velký strážce Posvátné zahrady osmi pagod.

Ve hře Tajuto se z vás stanou budhističtí mniši, kteří chtějí dosáhnout nejvyššího osvícení. Ve svém tahu můžete pomocí akcí obětovat bohům, stavět patra pagod a získávat body meditace. Jakmile je čtvrtá pagoda hotova, hra končí. Klíčovými mechanismy je tahání destiček pagody z pytlíku, přičemž se liší velikostmi podle pater. Hra dokonce vybízí k tomu, abyste se štrachali v pytli co nejdéle a zkusili rozpoznat, který dílek právě držíte v ruce. Barvu ovšem podle hmatu nepoznáte…

Video v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Rodinná. Herní doba 45-60 minut. Autor Reiner Knizia. EAN 745809868955. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 745809868955 Kategorie: , , ,
Výrobce:Super Meeple

Související produkty