Talon Strikes Studios Vinyl: British Invasion

1 089 

Talon Strikes Studios Vinyl: British Invasion  Talon Strikes Studios Talon Strikes Studios Vinyl: British Invasion 1089 Kč

Popis produktu

British Invasion je rozšíření Vinyl band, které navazuje na základní hru Vinyl a zavádí poslechový stánek a singly (tzv. pětačtyřicítky). Historicky se 45s kupovaly, aby zpočátku a nakonec podnítily kupující k pořízení přidruženého LP alba nebo dokonce dalšího alba od dané kapely. Ve hře BI mohou hráči získat pětačtyřicítky přiřazením ikony kapely. Každá pětačtyřicítka má “stranu A” s uzamčenými atributy, které lze odemknout v poslechovém stánku. U poslechového stánku hráči odhodí kartu časopisu s jednou shodnou ikonou, čímž se pětačtyřicítka překlopí na stranu “B” a hráč získá více bodů a možnost použít pětačtyřicítku k získání LP s podobnými atributy v dalších kolech. BI využívá stejný systém odměn za sbírku (čistá, smíšená, dvojitá smíšená), který je součástí základní hry, a lze jej dále integrovat s Top Shelf, Publisher Expansion, Clearance Bin nebo dokonce s pamětními předměty z Masters of Metal!

Pro 6 nových kapel (Half & Half, Lead Balloon, Scarabs, The What, Rolling Bones, Pink Fluid) je v tomto rozšíření zahrnuto následující:
66 karet časopisů
72 karet LP alb
24 karet pětačtyřicítek

Další vlastnosti: EAN 734598668396. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. Autor Eric Alvarado. Herní kategorie Hudba.

Katalogové číslo: 734598668396 Kategorie: , , ,

Související produkty