TLAMA games Bestie – set obalů Diamond pro hru

155 

TLAMA games Bestie – set obalů Diamond pro hru  TLAMA games TLAMA games Bestie – set obalů Diamond pro hru 155 Kč

Popis produktu

Sada obalů pro hru Bestie. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru bez čtvercových karet černé magie a bez velkých karet postav a nepřátel. Na tyto bohužel aktuálně žádné obaly nepasují dobře.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň poskytují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje

  • 200ks Standard Green (63,5×88 mm) 2x
  • 100ks Diamond Red: Chimera Mini (43×66 mm) 1x

 

Malé karty kterých je ve hře 48 ks v rozměru 44×63 mm, jsou atypické. Vybrali jsme variantu Chimera Mini (43×66 mm) na jejich obalení. Karty půjdou lehce ztuha vkládat do obalů a na délku vám zbydou 3 mm k dobru, které si pak můžete zastřihnou. Chimera Mini byla zkrátka z našich obalů k tomuto rozměru malých karet ve hře “Bestie” nejblíže. 

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 63,5×88 mm. Kusů v balení 300 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . .

Katalogové číslo: 47934 Kategorie: ,
Výrobce:TLAMA games

Související produkty