TLAMA games Frostpunk: The Board Game – set obalů Diamond pro hru

199 

TLAMA games Frostpunk: The Board Game – set obalů Diamond pro hru  TLAMA games TLAMA games Frostpunk: The Board Game – set obalů Diamond pro hru 199 Kč

Popis produktu

Sada obalů pro hru Frostpunk: The Board Game. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje:

  • 200ks obalů na karty 70×120 mm Diamond Pink
  • 100ks obalů na karty 63,5×88 mm Standard Green

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 70×120 mm + 41×63 mm. Kusů v balení 200 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . .

Související produkty