TLAMA games Guardians of Haversack CZ/EN

1 034 

TLAMA games Guardians of Haversack CZ/EN  TLAMA games TLAMA games Guardians of Haversack CZ/EN 1034 Kč

Popis produktu

Království Haversack bylo zasaženo strašlivou kletbou a pouze vaše skupina strážců ho může osvobodit. Sbírejte slávu, zlato a vítězné body a staňte se nejstatečnějším ochráncem království.

Všechny členy vaší skupiny strážců ukládáte do pytlíku a každý z nich má svou vlastní zvláštní roli a schopnost. V každém kole si postupně vytahujte strážce z pytlíku a vysíláte je na svou desku dobrodružství, abyste obnovili vesnice, zahnali příšery, včas osvobodili víly, otevřeli truhly s pokladem… Každý zahraný strážce umožňuje tomu následujícímu, aby se při vhodném plánování dostal do vzdálenějších končin království a dosáhl tak míst, na která míříte. Vaše hrdinské činy vám přinášejí body pro konečné vítězství, ale také zlato, za které můžete najímat nové strážce, vylepšovat obsah pytlíku a zdokonalovat strategii.

Hra je určena pro 1-4 hráče od 10 let.

Pravidla jsou v češtině a angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý. 

Hra obsahuje:
– 4 desky dobrodružství
– 1 bodovací deska
– 6 destiček strážců
– 4 pytlíky expedic
– 88 žetonů Strážců
– 112 dřevěných figurek,
– 28 karet průzkumu
– 40 žetonů truhel
– 40 žetonů vesnic
– 12 žetonů táborů
– 28 mincí
– 4 bodovací žetony
– 2 pravidla

Pravidla ke stažení:

Česká pravidla (pracovní verze)

Poznámka o vydání: Jde o anglickou verzi s plnohodnotnou češtinou navíc. Krabice je původní anglická. Na dně krabice je pod folií samolepka v češtině. Hra obsahuje anglická a česká pravidla.

 

 

Počty a velikosti karet:
28 ks 44×68 mm

Nabídka obalů na karty je zde. 

 

 

Představení hry (FR):

Videonávod (FR):

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 45 minut. Autor Serge Laget. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 3760273010324 Kategorie: , , ,
Výrobce:TLAMA games

Související produkty