TLAMA games Kanban EV – Česká pravidla

149 

TLAMA games Kanban EV – Česká pravidla  TLAMA games TLAMA games Kanban EV – Česká pravidla 149 Kč

Popis produktu

Česká pravidla pro hru Kanban EV (Elektro-Vozidla) jedná se o nejnovější verzí úspěšné automobilové hry Kanban (2014), pojmenované podle “kanban” (看板) , metody efektivního řízení provozu na výrobní lince. Ve hře se posadíte do řídícího křesla výrobního závodu na elektromobily, aby vaše procesy byly co nejefektivnější a s minimalizací jakýchkoliv pochybení. Sandra, která je hlavní manažer továrny, dohlédne na vaše úsilí i výsledky. V konkurenčním boji uspěje jen ten, kdo nejlépe zorganizujete výrobní zdroje, time management, propagaci, design a veškeré procesy, které s uvedením vozidel k prodeji patří.

Pravidla obsahují v češtině: sešit základních pravidel, přílohu pravidel, pravidla pro solo mód, 4 nápovědní hráčské kartičky.

 

 

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-180 minut. Autor Touko Tahkokallio. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Související produkty