TLAMA games Prehistories: Evolutions CZ/EN

386 

TLAMA games Prehistories: Evolutions CZ/EN  TLAMA games TLAMA games Prehistories: Evolutions CZ/EN 386 Kč

Popis produktu

Rok co rok a generaci za generací vyrážejí pravěké kmeny na lov, zdobí jeskyně malbami a obývají velké údolí. Ale časy se mění, a jak se kmeny krůček za krůčkem rozrůstají, mění své způsoby a vyvíjí se… Spolu s kmeny se mění i příroda. Přizpůsobuje se stále vyspělejším lovcům. Toto je příběh, který píše sama evoluce…

Rozšíření Prehistories: Evolutions přináší do základní hry nové moduly. Každá ze čtyř obálek přináší do hry nový obsah a další překvapení (herní materiál a pravidla). Obsah obálek lze zakomponovat do běžné partie Prehistories. Můžete přidat obsah jedné obálky, můžete obálky volně kombinovat, či dokonce můžete hrát se vším, co rozšíření nabízí. Záleží jen na vás.

 

Hra je určena pro 2-5 hráčů od 8 let.

Pravidla jsou v češtině a angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý. 

 

Počty a velikosti karet:
24 ks 63,5×88 mm

Nabídka obalů na karty je zde. 


Hra obsahuje:
–  20 karet lovců specialistů
–  4 oboustranných karet požadavků
–  5 desek lovišť
– 30 destiček zvířat
– 15 žetonů totemů
– 1 destička bájného zvířete
– 1 žeton cykasu
– 4 obálky
– 4 pravidla pro moduly (česká a anglická)

 

Poznámka o vydání: Jde o anglickou verzi s plnohodnotnou češtinou navíc. Krabice je původní anglická. Na dně krabice je pod folii přibalena samolepka v češtině. Hra obsahuje anglická a česká pravidla.

Unboxing:

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná, Rozšíření. Herní doba 35 minut. Autor Alexandre Emerit, Benoit Turpin. EAN 3770005902285. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5.

Katalogové číslo: 3770005902285 Kategorie: , , ,
Výrobce:TLAMA games

Související produkty