TLAMA games The Witcher: Old World – set obalů Diamond pro hru

695 

TLAMA games The Witcher: Old World – set obalů Diamond pro hru  TLAMA games TLAMA games The Witcher: Old World – set obalů Diamond pro hru 695 Kč

Popis produktu

Sada obalů pro hru The Witcher: Old World  Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje

  • 1100ks Obaly na karty Diamond Bronze: “7 Wonders” (65×100 mm) 11x

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 65×100 mm. Kusů v balení 1100 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . .

Související produkty