TLAMA games Vikomti Západního království komplet – set obalů Diamond pro hru

219 

TLAMA games Vikomti Západního království komplet – set obalů Diamond pro hru  TLAMA games TLAMA games Vikomti Západního království komplet – set obalů Diamond pro hru 219 Kč

Popis produktu

Sada obalů pro kompletní hru Vikomti Západního království. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru, obě rozšíření i promo karty.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 300ks 56×87 Standard American a 100ks 45×68 Azure mini.

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 56×87 mm + 45×68 mm. Kusů v balení 400 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . .

Související produkty