TLAMA games Vikomti Západního království: Královský klíčník

539 

TLAMA games Vikomti Západního království: Královský klíčník  TLAMA games TLAMA games Vikomti Západního království: Královský klíčník 539 Kč

Popis produktu

V rozšíření Královský klíčník se Vikomti Západního království potýkají s narůstajícím napětím na královském dvoře. Někteří nespokojení poddaní pletichaří v temných zákoutích a utužují spojenectví s podobně smýšlejícími dvořany. Jiní se vydali pátrat po pokladech a tajemstvích ukrytých v útrobách hradu. Zůstanete králi věrní až do konce, nebo vezmete budoucnost království do vlastních rukou?

Rozšíření Královský klíčník přináší zcela nově 3 veřejné budovy, o které mohou hráči soupeřit, vylepšené kartonové desky hráčů a nový herní prvek truhel. Spolu s tím nové rukopisy a měšťany včetně významných měšťanů. V rozšíření také najdete novou alternativní sadu počátečních měšťanů pro osvěžení začátku hry. Ty přinášejí možnost získávat během hry truhly a také další významné měšťany.

Hra je určena pro 1-4 hráče od 12 let.

Pravidla jsou v češtině. Herní materiál je v češtině. 

 

Počty a velikosti karet:
51 ks 54×86 mm

Nabídka obalů na karty je zde. 

 

Rozšíření obsahuje:

4 kartonové desky hráčů s výsekem
10 karet významných měšťanů
12 karet počátečních měšťanů
20 karet neutrálních měšťanů
5 karet hráčů
1 karta intrik
5 rukopisů 
3 karty veřejných budov
3 figurky veřejných budov
18 truhel
3 truhly virtuálního hráče
1 pravidla

Pravidla ke stažení zde.

Představení rozšíření:

Unboxing obou rozšíření a sběratelské krabice:

Sólo hraní rozšíření:

Recenze základní hry CZ:

Videonávod:

Hraní hry:

Sólo hraní:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rozšíření. Herní doba 60-90 minut. Autor Shem Phillips, S J Macdonald. EAN 0745125875866. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 0745125875866 Kategorie: , , ,
Výrobce:TLAMA games

Související produkty