Trick or Treat Studios Creature Feature

1 049 

Trick or Treat Studios Creature Feature  Trick or Treat Studios Trick or Treat Studios Creature Feature 1049 Kč

Popis produktu

V této hře Richarda Garfielda, ve které se hraje o vedení rukou a blafování, jste filmový agent zastupující herce, kteří vynikají ve zvláště monstrózních rolích. Pokuste se jim získat roli v celovečerním filmu! Nebo, pokud se vám to nepodaří, alespoň roli v NĚJAKÉM filmu.

V každém kole přidělíte spoluhráči a hvězdě (karty s číselnou hodnotou a případně zvláštní schopností) konkurz na roli (destička s bodovou hodnotou). Každý odhalí své spoluhvězdy a pak má možnost změnit to, na co se uchází, a místo toho se pokusit o menší filmy v hodnotě méně bodů. Za získání role se získávají body – ale je tu zvrat! Pokud má vaše hvězda nižší hodnotu než vaše spoluhvězda, nemůžete vyhrát, pokud všichni ostatní nepřestanou soutěžit o daný film… ale pokud všichni ustoupí, získáte body navíc!

Hra končí po určitém počtu kol a hráč s největším počtem bodů vyhrává!

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Párty. EAN 811501038870. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,1. 9. Náročnost (1-5) 2.

Katalogové číslo: 811501038870 Kategorie: , , ,

Související produkty