Van Ryder Games Detective: City of Angels – EN

2 399 

Van Ryder Games Detective: City of Angels – EN  Van Ryder Games Van Ryder Games Detective: City of Angels – EN 2399 Kč

Popis produktu

Detective: City of Angels se odehrává v temných a krutých zákoutích města Los Angeles v průběhu čtyřicátých letech 20. století.

V této pátrací hře pro 1-5 hráčů se ocitnete v kůži detektivů z oddělení vražd, kteří se v touze po slávě neštítí využít vyhrožování, skrývání důkazů a dokonce udávání svých kolegů, jen aby případ dotáhli ke zdárnému konci. Úkolem jednoho z hráčů bude vzít na sebe roli šejdíře, jehož jediným cílem je mařit vyšetřování ostatních, využívaje k tomu blafování, manipulací a často i prachsprostých lží. V krabici najdete jak složky případů pro detektivy, tak pokyny k roli šejdíře.

Každý případ je záhadou, která se může vyvinout mnoha způsoby. S tím, jak detektivové obrací město naruby a odhalují nové, ještě horké stopy, se odkrývají noví podezřelí a nové možnosti výslechu, díky kterým vás příběh chytí a nepustí až do samého konce!

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Tématická. Herní doba 30-150 minut. Autor Evan Derrick. EAN 680140514140. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 680140514140 Kategorie: , , ,

Související produkty