Wizards of the Coast D&D Campaign Case: Creatures

1 499 

Wizards of the Coast D&D Campaign Case: Creatures  Wizards of the Coast Wizards of the Coast D&D Campaign Case: Creatures 1499 Kč

Popis produktu

Tento kufřík vybaví Pána žaláře velkou sadou přizpůsobitelných žetonů nestvůr, které doplní každé dobrodružství D&D nebo vaši domácí kampaň. Díky vysoce kvalitním diskům nestvůr a širokému výběru opakovaně použitelných klonů nestvůr je tato sada připravena na každé střetnutí. Je také ideálním doplňkem ke knize Campaign Case: Terrain. Používejte tyto Campaign Case společně a vytvořte si tak prvotřídní zážitek pro všechna svá dobrodružství.

Obsah:
64 zatížených plastových disků, které se dodávají ve 3 velikostech a 4 barvách pro maximální flexibilitu při tvorbě encounterů: 40 žetonů středně velkých nestvůr, 20 žetonů velkých nestvůr, 4 žetony velkých nestvůr.
5 archů plně ilustrovaných opakovaně použitelných přiléhavých žetonů nestvůr. Jednoduše přiložte klip na disk a vytvořte vlastní žetony nestvůr připravené pro jakékoli setkání.
2 odnímatelné zásobníky na vlastní žetony
1 úložná složka na přilnavé žetony nestvůr
1 odolný úložný kufřík s magnetickým uzávěrem a provazovou rukojetí navržený tak, abyste si své dobrodružství mohli vzít s sebou na cesty
1 vnější krabička se zcela novým obrázkem, který chrání pamětní krabičku
Skvělý doplňkový produkt ke hře Campaign Case: Terrain

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 195166136158. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 195166136158 Kategorie: , , ,

Související produkty