WizKids D&D Icons of the Realms Miniatures: Archdevils – Hutijin, Moloch, Titivilus – EN

1 949 

WizKids D&D Icons of the Realms Miniatures: Archdevils – Hutijin, Moloch, Titivilus – EN  WizKids WizKids D&D Icons of the Realms Miniatures: Archdevils – Hutijin, Moloch, Titivilus – EN 1949 Kč

Popis produktu

Společnost WizKids, lídr v oboru kvalitních předmalovaných plastových miniatur, s potěšením přináší své nejnovější fantasy figurky Dungeons & Dragons.

 

Tato sada obsahuje 3 obrovské miniatury:

Hutijin

Jméno Hutijin v peklech vyvolává u menších ďáblů strach a odpor, protože tento vévoda velí dvěma družinám ďáblů z jámy, které tvoří aristokracii Cania. S takovými vojáky pod svým velením dokáže Hutijin snadno rozdrtit každého soupeře, který se mu postaví do cesty, a zároveň poskytuje Mefistofelovi ochranu před vojsky, která by se mohla pokusit zpochybnit jeho nadvládu.

Moloch

Moloch, vyhnaný z Devíti pekel, by udělal cokoli, aby získal zpět své postavení. Své místo mezi ostatními arcidébly si Moloch kdysi dávno vydobyl díky slávě, kterou získal vyháněním démonů z Devíti pekel. Asmodeus se mu odměnil tím, že Molocha povýšil na vládce Malbolge.

Titivilus

Ačkoli je ve srovnání s ostatními arcidébly slabší, co se týče fyzické síly a moci, Titivilus to vynahrazuje lstivostí. Jako chytrý a vypočítavý politik se vypracoval na druhého nejmocnějšího ďábla v Disu, a to výhradně díky tomu, že ve správný čas řekl tu správnou věc, aby získal, co chtěl. Je okouzlující a příjemný, je mistrem ve vyjednávání a dokáže překrucovat slova tak, aby své oběti zmátl a aby si myslely, že v Titivilovi našly přítele. Díky těmto schopnostem Titivilus manipuluje s každým, kdo se mu postaví na cestu k moci, aby ho buď získal na svou stranu, nebo ho odstranil jako hrozbu.

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 634482961414. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 634482961414 Kategorie: , , ,
Výrobce:WizKids

Související produkty