Z-Man Games Rattus: Big Box

2 199 

Z-Man Games Rattus: Big Box  Z-Man Games Z-Man Games Rattus: Big Box 2199 Kč

Popis produktu

Píše se rok 1347 našeho letopočtu. Chystá se katastrofa. Blíží se černá smrt a během několika příštích let bude velká část obyvatel Evropy a severní Afriky zabita morem.

Ve hře Rattus se hráči usadí v různých oblastech Evropy a severní Afriky, zatímco se mor šíří všemi těmito regiony. Hráči získávají pomoc od různých profesí středověku. Některá z nich, jako například rolníci a pekaři, pomáhají hráčům zvětšovat jejich populaci. Někteří, jako například Mniši a Jeptišky, využívají moudrost a víru, aby se vyhnuli moru, zatímco válečné akce vedené Rytíři a Vojáky šíří mor do nových oblastí. Mor však nedělá žádné rozdíly. Když se krysy objeví, nikdo se nemůže cítit bezpečně. Nakonec mor ustupuje a hra končí. Teprve pak bude jasné, kdo dokázal udržet své obyvatelstvo naživu, a vyhrát hru! 

Rattus: Big Box obsahuje nejen několik dříve vydaných rozšíření a promoakcí, ale také dosud nepublikované materiály, moduly a bonusové karty. Konkrétně toto obnovené vydání řady Rattus obsahuje všechny materiály základní hry a rozšíření Pied Piper, Africanus a Academicus. Součástí je i další nový obsah a hráči si mohou přidat nové moduly “Cechy a hostince” a “Bonusy”, které vytvoří ještě větší rozmanitost a výzvu.

Tato edice obsahuje také oblíbené bonusové karty jako Soudce, Šašek a Boccaccio a všech 27 destiček pro zvýšení úrovně.

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Recenze původní edice v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45 minut. Autor Åse Berg, Henrik Berg. EAN 841333119959. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 841333119959 Kategorie: , , ,
Výrobce:Z-Man Games

Související produkty