Z-Man Games Ultimate Railroads

3 199 

Z-Man Games Ultimate Railroads  Z-Man Games Z-Man Games Ultimate Railroads 3199 Kč

Popis produktu

Ve hře Ultimate Railroads se hráči utkají v napínavém závodě o vybudování největší a nejpokročilejší železniční sítě. Za tímto účelem hráči určují své pracovníky k plnění různých důležitých úkolů.

Rozvoj jednoduchých tratí hráče rychle přivede na důležitá místa, zatímco modernizace jejich železniční sítě zlepší efektivitu jejich strojů. Novější lokomotivy překonávají větší vzdálenosti a továrny chrlí vylepšenou technologii. Inženýři, pokud jsou efektivně využíváni, mohou být dodatečnou vzpruhou, kterou říše potřebuje k tomu, aby se prohnala přes konkurenci.

K vítězství vede mnoho cest: Kdo vjede do budoucnosti plnou parou vpřed a koho vyženou z kolejí? Čí impérium překoná nadcházející výzvy a vyjde z nich jako vítěz?

Ultimate Railroads obsahuje základní hru Russian Railroads a všechna rozšíření pro tuto hru – German Railroads a American Railroads, stejně jako menší promo položky New Engineers, Juri Dreigleisky a Manufactory Train – spolu se dvěma novými položkami: Asijské železnice a sólo variantu.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 120 minut. Autor Helmut Ohley a Leonhard Orgeler. EAN 841333116200. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 841333116200 Kategorie: , , ,
Výrobce:Z-Man Games

Související produkty