Zoch Heckmeck am Karteneck

439 

Zoch Heckmeck am Karteneck  Zoch Zoch Heckmeck am Karteneck 439 Kč

Popis produktu

Heckmeck am Karteneck je hra, při níž utržená kuřata lopatou vyhazují červy a la carte z grilu.

Večeře se podává. Chutné porce smažených červů čekají, až je někdo přinese z grilu. Kuřata postupně rozehrávají své karetní sázky. Kdo skončí dříve, dostane méně, ale stále má v rukávu karty pro pozdější kola. Chytře hrají ti, kteří ve správný okamžik dobře odhadnou své karty a mohou tak získat nejcennější porce.

Povinnost pro všechny milovníky Heckmecku.

V každém kole se hrají karty z ruky, aby se získaly porce červů různých hodnot. Každý hráč vyloží karty. Karty stejné hodnoty nesmí stejný hráč vyložit v následujících kolech. Získané porce se pokládají před každého hráče a poslední získanou porci (nahoře) lze ukrást. Zlodějem se může stát kterýkoli hráč, jehož součet zahraných karet se v okamžiku jeho vlastního odchodu shoduje s hodnotou ukradené porce.

Hra končí po odebrání všech červích porcí. Vítězem se stává hráč, který má na svých získaných porcích nejvíce červů.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 20 minut. Autor Reiner Knizia. EAN 4015682051666. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel italský.

Katalogové číslo: 4015682051666 Kategorie: , , ,
Výrobce:Zoch

Související produkty